aylu-dijital-logo

Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya ajansı Aylu Dijital, marka veya ürün ile doğrudan ilgilenecek müşteri hedef kitlesini bularak işinizi büyütüyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi konusunda uzman Aylu Dijital ailesi olarak organik ve ücretli sosyal medyanın dengesine inanıyoruz. Bu yüzden hepsi bir arada bir paket sunuyoruz. Strateji ve uzun vadeli marka konumlandırmasından tasarım ve metin yazarlığı hizmetlerine. Dijital çağda haklı iddiasını sürdürmek için şirketinizin astronomik büyümesine odaklandık .

Performans Odaklı

Sosyal Medya Ajansı 1

Her ay nelerin işe yaradığını araştırıyoruz.  Sosyal Medya gönderilerimizin sonuçlar açısından hangi zamanlarda gönderi yapmanın daha iyi olduğundan, platform başına haftada kaç gönderinin en uygun olduğuna birlikte karar veriyoruz. 

 

Ayrıca etkileşim metrikleri açısından hangi varlık türlerinin daha iyi yankı bulduğuna bakar ve izleyicilerimizi heyecanlandıran kazanan içerik türlerini sürekli olarak ikiye katlarız.

 

Hedef kitlenin nasıl tepki vereceğini ve tutarlı büyüme için sonuçlarımızı nasıl en üst düzeye çıkaracağımızı görmek için sosyal medyada yaptığımız her hareketi her zaman analiz ederiz.

Kapsamlı Çözümler

Sosyal Medya Ajansı 2

Tasarım ve metin yazarlığından analizlere ve sosyal medya ekibimizle çalışmaya kadar, her şeyin düzenli ve uyumlu olması için uçtan uca hizmet çözümleri sunuyoruz. Tüm platformlar için içerik yönetiyor ve üretiyoruz: TikTok, LinkedIn, Twitter, Instagram, Pinterest, Facebook ve daha fazlası. Her platform için içerik stratejimiz, markanızın hedeflerine ve hedef kitlesine uyacak şekilde mükemmel bir şekilde özelleştirilecektir.

 

Sosyal medya pazarlama uzmanlarımız, TikTok, Snap, Facebook ve Instagram’daki ortaklarımızla çok yakın çalışır. Ayrıca Twitter, Pinterest ve çok sayıda başka platformdaki ortaklarımızla da mükemmeliz; yani en çok neye ihtiyacınız olursa olsun, size yardımcı olacak uzmanlığa sahibiz.

Sosyal Medya Pazarlama

sosyal-medya-pazarlama

Araştırmalar, etkileşim kurmak ve müşteri deneyiminizi geliştirmek için harcanan zamanın fayda sağladığını gösteriyor.

 

Satın alma deneyimlerinin %70’i, müşterinin kendisine nasıl davranıldığını nasıl hissettiğine bağlıdır. Alıcıların %86’sı daha iyi bir müşteri deneyimi için daha fazla ödeme yapacak.

 

Hedeflerinize, varlıklarınıza ve bütçenize uygun özel bir sosyal medya yönetim planı oluşturacağız. Sosyal medya uzmanlarımızın, en iyi kanalları sizin adınıza birlikte çalışacak şekilde düzenleyen bir sosyal strateji oluşturmasına izin verin.

 

Sizi hedef kitlenize bağlayabilecek tüm büyük sosyal ağlarla çalışıyoruz.

 

Sosyal medya yönetiminin markanızın sesini nasıl yükseltebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için, ücretsiz ve bağlayıcı olmayan bir danışmanlık için bugün ekibimizle iletişime geçin. 0542 404 5858 numaralı telefondan bizi arayın veya çevrimiçi olarak bize ulaşın.

aylu-dijital-logo
Tüm Hakkı Saklıdır. © 2022 AYLU.NET